WONDER PRESTIGE

Cena není k dispozici

Máte salon?

Přihlaste se nebo registrujte pro velkoobchodní ceny.

Popis

ZAŽIJTE ZCELA NOVÝ A REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER

Přístroj WONDER PRESTIGE doporučujeme do větších estetických center a kosmetických salónů.

Připravte se na nemožné, protože na český trh vstoupila prestižní evropská technologie WONDER. Nyní máte možnost získat konkurenční výhodu a pořídit si pro své podnikání tento mimořádně účinný estetický přístroj s rychlou návratností počáteční investice.

WONDER PRESTIGE je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jednoho ošetření dvě mimořádné technologie, pro ještě lepší
a rychlejší výsledky:

1. Fokusované elektromagnetické pulzy
2. Selektivní neurostimulaci vysoké intenzity

WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

WONDER je zastoupen ve více než 50 zemích světa, kde si jej vybrala řada prestižních odborníků pro své klienty, kteří požadují tvarování těla bez operace a bez bolesti. Estetický přístroj WONDER Vám umožní pracovat rychle, bezpečně a precizně. Výsledkem je cílená a efektivní péče a maximálně spokojený klient.

WONDER – to je kompletní změna hry pro estetický a kosmetický průmysl.

Všechny současné dostupné neinvazivní terapie pro modelaci těla cílí pouze na pokožku a redukují tuk, ale WONDER působí skutečně komplexně na fyziologii celého těla. Díky této proceduře Vaši klienti dosáhnou těchto změn:

 • Výrazný úbytek tuku
 • Zpevnění celého těla
 • Ztráta kilogramů
 • Odstranění celulitidy
 • Zvednutí hýždí
 • Vyrýsované břicho
 • Zpevnění pánevního dna

To vše na lehátku během 25 minut, což je délka jedné procedury. S personálem, který řídí průběh procedury přes tablet. Během 2 až 4 týdnů dosáhnou Vaši klienti opravdu viditelných výsledků.

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Prokázaná účinnost

Četné klinické studie dokazují účinnost systému WONDER. Značná poptávka po tělových procedurách, které umožňují rychle a pohodlně zhubnout, a navíc zpevnit tělo, zajišťuje úspěch investice do WONDER. Technologie je evropská, přístroj se vyrábí výhradně ve Španělsku a splňuje všechny normy kvality a bezpečnosti.

 WONDER je skutečná budoucnost estetiky.

 • Ovládání tabletem
 • Bezkontaktní ošetření
 • Nejlepší parametry na trhu
 • Žádný spotřební materiál

 Od roku 2020 je jedním z nejžádanějších ošetření lifting a zvednutí hýždí.

S přístrojem WONDER dokážete nemožné a můžete klientům nabídnout také skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem. Procedura zaměřená na lifting hýždí pomocí naší technologie probíhá vleže na lehátku a sestává z rychlých kontrakcí, při kterých se svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Účinky jsou viditelné i u osob s BMI nad 30.

Redukce celulitidy a zpevnění stehen 

Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé.

Pánové i dámy ocení

Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt zdravotní – dochází k posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.

 

Kontaktujte nás pro informace o technologii a pro možnost vyzkoušení procedury na čísle +420 608 967 078

Naše společnost Body & Care Clinic s.r.o. je exkluzivní distributor technologie pro Českou a Slovenskou republiku.