Přeskočit na obsah

REVOLUČNÍ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE LFU – ULTRAZVUK S NÍZKOU FREKVENCÍ

Získejte výhodu nad konkurencí pomocí revoluční technologie Adipologie®. Buďte mezi prvními, kdo budou mít tento estetický přístroj na svém pracovišti. Na českém i slovenském trhu se jedná o naprostou novinku. Adipologie® je zcela unikátní patentovaná technologie určená pro remodelaci a omlazení celého těla. Hlavní přínosy Adipologie® oproti jiným známým technologiím jsou v tom, že je zcela bezpečná, její působení je atermické, tedy bez tepelného efektu, a má okamžitý viditelný efekt a výsledky přetrvávají v čase. Hlavní přínosy Adipologie®:

  • Redukuje objem lokalizovaného tuku
  • Zpevňuje tkáně i v náročných oblastech
  • Redukuje celulitidu
  • Definuje kontury těla a vrací jim pevnost

Adipologie® je opravdu unikátní v tom, že nekompromisně vrací naše tělo zpět do mládí. Patentovaná technologie LFU, tedy ultrazvuk o nízké frekvenci, vytváří vibrace, které pozitivně ovlivňují změny v pokožce tak, že přirozeným způsobem, který není pro tělo zatěžující, stimulují fyziologickou lipolýzu. Tukové buňky zmenšují svůj objem a dochází k okamžité stimulaci kolagenových vláken. Efektu, který vzniká, říkáme 4R.

  • REDUCE – Redukce lokalizovaného tuku
  • REAFFIRM – Zpevnění tkání
  • REMODEL – Remodelace těla, vaše křivky jsou zpět
  • REJUVENACE – Viditelné omlazení těla

Adipologie® pracuje zcela bez zastaralých metod, jako je kavitace, HIFU, radiofrekvence. Díky tomu je tato revoluční patentovaná technologie zcela bez bolesti a klienti dosahují vynikajících výsledků.

Pomocí Adipologie® můžeme pracovat na celém těle klienta. Nejčastější oblasti jsou: břicho, boky, podprsenková partie, celá záda, vnější a vnitřní stehna, lýtka a paže. Díky tomu, že působení Adipologie® je zcela bez nepříznivých pocitů pro klienta, můžeme pracovat i v citlivých oblastech, jako jsou například kolena a mužská prsa.

Práce s aplikátorem Adipologie® je navíc komfortní i pro obsluhu, protože nedochází k žádným rázům ani tepelnému působení. Průběh procedury je tak zcela komfortní pro obě strany, což je velmi důležité. Doporučená délka jednoho sezení je 20 minut. Adipologie® je evropská technologie, kompletně navržena a vyrobena ve Španělsku, a je chráněna patentem.