Přeskočit na obsah

Biotec Italia

ELITE – BIOTEC ITALIA

ELITE je mistrovské dílo od Biotec Italia, renomovaného výrobce špičkového estetického vybavení s tradicí výroby dlouhou 30 let. Tato všestranná platforma s modulárním designem nabízí mnohá řešení pro estetické procedury obličeje a těla.
ELITE – to je moderní přístrojové vybavení, které je vždy v souladu s dobou, neustále se vyvíjí a má neuvěřitelné možnosti v podobě mnoha aplikátorů pro obličej i tělo, pomocí nichž lze platformu ELITE neustále aktualizovat. Aplikátory k platformě ELITE lze zakupovat postupně v různém časovém rozmezí, což Vám poskytuje značnou svobodu a volnost při nákupu.
Vaše přístrojové vybavení a procedury tak budou neustále moderní a aktuální.

Číst více

EXHILA – BIOTEC ITALIA

Bezpečná a neinvazivní technologie Exhila představuje nový revoluční program péče pro omlazení a regeneraci pokožky. Přístroj Exhila je speciálně navržen tak, aby pečoval o povrchové i hluboké nedokonalosti pleti, například o mírné a středně hluboké vrásky, kohoutí stopy v oblasti očí, vrásky kolem úst, vrásky v linii obočí a vrásky na čele. Procedura je také účinná pro zlepšení vzhledu jizev po akné a ostatních nedokonalostí pokožky, jako jsou například strie.

Číst více

BIOTEC ITALIA – SUPREME – DIODOVÝ LASER + CPL

INOVATIVNÍ PŘÍSTROJ PRO LASEROVOU EPILACI A BIOSTIMULACI PLETI S TECHNOLOGIÍ DIODOVÉHO LASERU A INTENZNÍM PULSNÍM SVĚTLEM CPL.

SUPREME představuje nejnovější inovaci v panoramatu laserových technologií, včetně modulu CPL (Intense Pulsed Light) a 808nm diodového laseru, plně vyhovující potřebám profesionálů v oblasti estetiky. Jeho modulární konstrukce je zárukou řešení mnoha aplikací, nabízí všestrannost a zajišťuje širokou škálu procedur a řešení pro koncového zákazníka.

Číst více