Přeskočit na obsah

REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER AXON 

Prestižní evropská technologie WONDER nyní představuje zcela unikátní a mimořádný přístroj WONDER AXON

WONDER AXON je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jedné procedury několik mimořádných technologií, pro ještě lepší a rychlejší výsledky: 

 1. Fokusované elektromagnetické pulzy 
 2. Selektivní neurostimulaci vysoké intenzity 
 3. Monopolární radiofrekvenci 

Jedná se tak o zcela mimořádnou a zároveň nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla vůbec. Neuvěřitelných 60 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně. 

TECHNOLOGIE WONDER je již zastoupena ve více než 50 zemích světa, kde si jej vybrala řada prestižních odborníků pro své klienty, kteří požadují tvarování těla bez operace a bez bolesti. Estetický přístroj WONDER Vám umožní pracovat rychle, bezpečně a precizně. Výsledkem je cílená a efektivní péče a maximálně spokojený klient. 

WONDER AXON – to je nejmodernější technologie pro estetický a kosmetický průmysl. 

WONDER AXON působí skutečně komplexně na fyziologii celého těla. Díky tomu Vaši klienti dosáhnou těchto změn: 

 • Výrazný úbytek tuku 
 • Zpevnění celého těla 
 • Ztráta kilogramů 
 • Odstranění celulitidy 
 • Zvednutí hýždí 
 • Vyrýsované břicho 
 • Zpevnění pánevního dna 

To vše na lehátku během 25 minut, což je délka jedné procedury. S personálem, který řídí průběh procedury přes tablet. Během 2 až 4 týdnů dosáhnou Vaši klienti opravdu viditelných výsledků. 

WONDER AXON je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna. 

Prokázaná účinnost 

Četné klinické studie dokazují účinnost systému WONDER. Značná poptávka po tělových procedurách, která umožňují rychle a pohodlně zhubnout, a navíc zpevnit tělo, zajišťují úspěch investice do WONDER. Technologie je evropská, přístroj se vyrábí výhradně ve Španělsku a splňuje všechny normy kvality a bezpečnosti. 

WONDER AXON je skutečná budoucnost estetiky. 

 • Ovládání tabletem 
 • Bezkontaktní procedura 
 • Nejlepší parametry na trhu 
 • Žádný spotřební materiál 

Od roku 2020 je jednou z nejžádanějších procedur lifting a zvednutí hýždí. 

S přístrojem WONDER AXON dokážete nemožné a můžete klientům nabídnout také skutečný nechirurgický lifting hýždí s opravdu viditelným efektem. Lifting hýždí pomocí naší technologie probíhá vleže na lehátku a sestává z rychlých kontrakcí, při kterých se Vaše svaly budou intenzivně a hluboce stahovat. Účinky jsou viditelné i u osob s BMI nad 30. 

Redukce celulitidy a zpevnění stehen 

Celulitida, strie a povislá pokožka jsou viditelně redukovány a pokožka je hladká a svaly stehen a hýždí jsou zpevněné. Výsledky jsou opravdu překvapivé. 

Pánové i dámy ocení 

Radikální redukce tuku v oblasti břicha i boků a zároveň vybudování pevného břišního svalstva – to je nyní opravdu realita! Kromě estetického efektu je také významný efekt při posílení svalů středu těla a zpevnění svalů pánevního dna.