Přeskočit na obsah

Adipologie® je zcela unikátní patentovaná technologie určená pro remodelaci a omlazení celého těla. Hlavní výhody Adipologie® oproti jiným známým technologiím spočívají v tom, že je zcela bezpečná, její působení je atermické, tedy bez tepelného efektu, má okamžitý viditelný efekt a výsledky přetrvávají v čase. Hlavní přínosy Adipologie®

  • Redukuje objem lokalizovaného tuku
  • Zpevňuje tkáně i v náročných oblastech
  • Redukuje celulitidu 
  • Definuje kontury těla a vrací jim pevnost

Adipologie® je zcela unikátní v tom, že nekompromisně vrací naše tělo zpět do mládí. Patentovaná technologie LFU – tedy ultrazvuk o nízké frekvenci – vytváří vibrace, které pozitivně ovlivňují změny v pokožce tak, že přirozeným způsobem, nezatěžujícím naše tělo, stimulují fyziologickou lipolýzu. Tukové buňky zmenšují svůj objem a dochází k okamžité stimulaci kolagenových vláken. Efektu, který vzniká, říkáme 4R.

  • REDUCE – Redukce lokalizovaného tuku
  • REAFFIRM – Zpevnění tkání
  • REMODEL – Remodelace těla, vaše křivky jsou zpět
  • REJUVENACE – Viditelné omlazení těla

Jak Adipologie® probíhá?

Procedura probíhá vleže na lehátku a je zcela komfortní, protože nedochází k žádným rázům ani tepelnému působení. Adipologie® pracuje zcela bez zastaralých metod, jako je kavitace, HIFU, radiofrekvence. Díky tomu je tato revoluční patentovaná technologie zcela bez bolesti a klienti dosahují vynikajících výsledků. 

Pro jaké partie je procedura Adipologie® vhodná?

Pomocí Adipologie® můžeme pracovat na celém těle. Nejčastější oblasti jsou břicho, boky, podprsenková partie, celá záda, vnější a vnitřní stehna, lýtka a paže.  Díky tomu, že se při působení Adipologie® nedostavují u klientů žádné nepříznivé pocity, můžeme pracovat i ve složitějších oblastech, jako jsou například kolena a mužská prsa. 

Kdy uvidím první výsledky je Adipologie®? Jak dlouho přetrvávají výsledky?

Procedura Adipologie® je zcela výjimečná v tom, že první výsledky mohou být viditelné již po první proceduře. Procedura účinkuje ještě dalších 15–21 dnů, a teprve poté doporučujeme další opakování Adipologie®. Doporučený počet procedur je vždy individuální a pohybuje se v rozpětí 4–6 s ohledem na problematiku, kterou řešíme. Pro klientku s malou tukovou zásobou na břiše může být dostatečná 1 procedura, pro klientku s rozsáhlou celulitidou stupně IV bude počet procedur zcela jistě vyšší. Výsledky Adipologie® přetrvávají v čase dlouhou dobu a je pochopitelné, že lepší a dlouhodobější výsledky mají klienti, kteří se drží zdravého životního stylu.

Pro koho je Adipologie® vhodná? 

Adipologie® je vhodná pro klienty s lokálními tukovými zásobami. Z tohoto důvodu také proceduru nelze doporučit klientům celkově obézním. Doporučený věk je nad 18 let. Horní věková hranice je omezena spíše celkovým zdravotním stavem klienta. Zásadní kontraindikace použití přístroje jsou: těhotenství, šestinedělí, kojení, IVF, poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátory, inzulínové pumpy a další přístroje, kovové a jiné implantáty v těle, epilepsie a další neurologické poruchy, břišní a tříselná kýla, diabetes, věk pod 18 let. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci.

Zajímá Vás Adipologie? 

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru? 

Kontaktujte nás pro předvedení přístroje Adipologie:

pristroje@bodycareclinic.cz

Tel.: +420 608 645 699