Přeskočit na obsah

Už Vás nebaví pořád dokola odstraňovat chloupky klasickými metodami? Nebo Vás trápí estetický problém ochlupení kdekoliv na těle? V tom případě je laserová epilace určena právě pro Vás. Provádíme nejmodernější metodu diodové laserové epilace. V našem showroomu Vám předvedeme výkonný a velmi rychlý přístroj SUPREME od BIOTEC ITALIA, což je evropský výrobce přístrojů a vybavení pro estetický obor s tradicí výroby 30 roků.

Doporučení týkající se laserové epilace 

Zhruba 4 týdny před laserovou epilací doporučujeme chloupky nevytrhávat epilátorem a nepoužívat epilační krémy, pouze chloupky holit žiletkou. Na to, abychom chloupek efektivně zasáhli, potřebujeme, aby byl ve správném růstovém cyklu. Tedy ve folikulu a zároveň na povrchu pokožky. Proto je nutné se 2 až 3 dny před samotnou laserovou epilací oholit žiletkou. Chloupky by měly být zhruba 0,5 mm dlouhé (přejedete rukou a cítíte strniště). Před laserovou epilací a po ní je nutné se alespoň 14 dnů vyhnout přímému slunci a soláriu a případně chránit pokožku vysokým faktorem.

Jak laserová epilace probíhá?

Moderní metoda laserová epilace je pro klienta rychlá pohodlná a probíhá vleže na lehátku. Oči jsou chráněny brýlemi. Epilovaná pokožka se napřed očistí a pak se přistoupí k samotné laserové epilaci. Samotná laserová epilace může být vnímána jako lehké štípání, rozhodně však nejde o bolest. Světelné pulzy jsou absorbovány barvivem v chloupku – melaninem, případně krevním barvivem hemoglobinem v kořenu chloupku. Chloupek odroste, vypadne a už nenaroste. U citlivějších osob může dojít po laserové epilaci k lehkému začervenání pokožky, takže doporučujeme se v den procedury vyhnout některým aktivitám, jako je sauna či plavání. Po laserové epilaci v oblasti obličeje striktně používejte krémy s ochranným faktorem SPF 50.

Počet opakování a výsledek laserové epilace

Během jedné procedury laserové epilace se nikdy nepodaří odstranit všechny chloupky. Je to tím, že chloupky mají různá růstová stadia. Pro maximální efekt doporučujeme zpravidla 6–10 opakování, vždy po 4–5 týdnech. Počet opakování je u každého klienta individuální a nelze ho nijak ovlivnit. Ani při maximálním počtu opakování laserové epilace nelze u některých klientů garantovat výsledek absolutně hladké pokožky. Někteří klienti přicházejí 1× za rok na udržovací proceduru.

Pro koho není metoda laserové epilace vhodná?

Jako každá přístrojová metoda, i laserová epilace má své kontraindikace, jako je těhotenství, kojení, IVF, epilepsie, kardiostimulátor, oční onemocnění, užívání antibiotik či kortikoidů a podobně. Rovněž není laserová epilace vhodná pro osoby s poruchou štítné žlázy či osoby s hormonálními poruchami. Rádi Vám poradíme, zda je pro Vás laserová epilace vhodná. Kontaktujte nás a domluvte si bezplatnou konzultaci.

Na jaké partie můžeme laserovou epilaci použít?

Vzhledem k šetrnosti metody můžeme laserovou epilací odstranit ochlupení na jakékoliv části těla. Ženy vítají odstranění chloupků v oblasti intimních partií, v podpaží, na lýtkách a dále pak na obličeji. Muži se zase rádi zbaví ochlupení na ramenou a zádech. 

Třísla, nebo celý intim?

To je častá otázka zákazníků. Laserová epilace třísel znamená odstranění všech chloupků, které by mohly být viditelné kolem okraje plavek nebo pod pupíkem. Oproti tomu epilace celého intimu je epilace intimních partií všude tam, kde si budete přát. Jsme diskrétní, takže se neváhejte zeptat.

Zajímá Vás laserová epilace Biotec Italia? 

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru? 

Kontaktujte nás pro předvedení přístroje Biotec Italia:

pristroje@bodycareclinic.cz

Tel.: +420 608 645 699