Přeskočit na obsah

Námi zastupované kosmetické značky

Jsme distributor španělské profesionální kosmetiky Eberlin Biocosmetics

Eberlin Biocosmetics

Jsme exkluzivní distributor španělské profesionální kosmetiky EBERLIN BIOCOSMETICS, která je na evropském trhu již 40 let. Ve Španělsku této značce důvěřuje více než 3 000 salonů a estetických klinik. Od roku 2019 má Eberlin Biocosmetics zastoupení také v České republice a na Slovensku. Vyzkoušejte i Vy moderní složení produktů Eberlin Biocosmetics s obsahem více než 90 % aktivních látek ze suchozemských a mořských rostlin. Vyrobeno a vyvinuto ve vlastních laboratořích v Madridu.

Všechny produkty Eberlin Biocosmetics

Jsme distributor italské profesionální kosmetiky Renlive F&F Cosmeceuticals

RENLIVE F&F COSMECEUTICALS

Italská profesionální kosmetika RENLIVE F&F COSMECEUTICALS je navržena tak, aby splňovala vysoké nároky na profesionální estetickou péči. Produkty Renlive splňují požadavky kladené na moderní kosmeceutiku a jsou vhodné pro pokožku s různou problematikou. Produkty Renlive F&F Cosmeceuticals jsou hypoalergenní a jsou vyrobeny z rostlinných aktivních složek o vysokých koncentracích, což zajišťuje maximální účinnost kosmetiky v její konkrétní indikaci a okamžitou a naprosto pozitivní odezvu pokožky.

Kosmeceutická řada Renlive se zrodila z přímé spolupráce dermatologů, chemiků a kosmetologů v návaznosti na nejmodernější výzkumy biologie a fyziologie kůže. Bezpečné použití. Dermatologicky testováno. Bez senzibilizujících nebo škodlivých látek.

Všechny produkty Renlive

Jsme distributor španělské dekorativní kosmetiky Jorge De la Garza

JORGE DE LA GARZA

Španělská značka dekorativní kosmetiky JORGE DE LA GARZA je na evropském trhu více než 25 let. Jedná se o dekorativní kosmetiku s důrazem na veganské složení, maximální kvalitu a moderní trendy. Kosmetika není testována na zvířatech.

Všechny produkty Jorge de la Garza