Přeskočit na obsah

Showroom
Body & Care Clinic s.r.o.

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru? Jsme referenční showroom pro námi zastupované kosmetické značky a estetické přístroje. Najdete u nás široké spektrum moderních metod pro péči o obličej i tělo a vše Vám rádi předvedeme.

Mám zájem

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru?

Jsme referenční showroom pro námi zastupované kosmetické značky a estetické přístroje. Najdete u nás široké spektrum moderních metod pro péči o obličej i tělo a vše Vám rádi předvedeme.

REDUKCE CELULITIDY – BIOTEC ITALIA

Provádíme bezbolestnou a komfortní redukci celulitidy pomocí přístroje ELITE od Biotec Italia. Díky použití moderních metod v boji proti celulitidě, jako je radiofrekvence, ultrazvuk a vakuum, dokážeme i pokročilou celulitidu značně redukovat a vylepšit tak vzhled pokožky. Pokud se navíc tyto metody mezi sebou kombinují, pravděpodobnost dosažení pozitivního výsledku je mnohem vyšší než u jiných dosud používaných metod. Redukce celulitidy pomocí kombinovaných metod Elite Biotec Italia je jedna z nejefektivnějších procedur současnosti. Již po prvních aplikacích pocítíte změnu, a to právě díky kombinovaným technologiím.

MODELACE TĚLA – WONDER TECHNOLOGY

WONDER je moderní přístroj pro tvarování celého těla. Všechny současné dostupné metody pro modelaci těla se zaměřují pouze na pokožku a redukují podkožní tuk, ale WONDER cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla. V našem showroomu Vám rádi předvedeme nejmodernější model přístroje WONDER AXON. Během procedur WONDER dokážete posunout hranice Vašich fyzických možností a výsledkem je:

 • Výrazný úbytek tuku
 • Zpevnění celého těla
 • Ztráta kilogramů
 • Odstranění celulitidy
 • Zvednutí hýždí
 • Vyrýsované břicho
 • Zpevnění pánevního dna

ADIPOLOGIE – REVOLUČNÍ MODELACE TĚLA POMOCÍ PATENTOVANÉ TECHNOLOGIE LFU

Adipologie® je zcela unikátní patentovaná technologie určená pro remodelaci a omlazení celého těla. Hlavní výhody Adipologie® oproti jiným známým technologiím spočívají v tom, že je zcela bezpečná, její působení je atermické, tedy bez tepelného efektu, má okamžitý viditelný efekt a výsledky přetrvávají v čase. Hlavní přínosy Adipologie®:

 • Redukuje objem lokalizovaného tuku
 • Zpevňuje tkáně i v náročných oblastech
 • Redukuje celulitidu 
 • Definuje kontury těla a vrací jim pevnost

LASEROVÁ EPILACE SUPREME – BIOTEC ITALIA

Už Vás nebaví pořád dokola odstraňovat chloupky klasickými metodami? Nebo Vás trápí estetický problém ochlupení kdekoliv na těle? V tom případě je laserová epilace určena právě pro Vás. Provádíme nejmodernější metodu diodové laserové epilace. V našem showroomu Vám předvedeme výkonný a velmi rychlý přístroj SUPREME od BIOTEC ITALIA, což je evropský výrobce přístrojů a vybavení pro estetický obor s tradicí výroby 30 roků.

KRYOLIPOLÝZA BIOSHAPE – BIOTEC ITALIA

Kryolipolýza je neinvazivní metoda redukce lokalizovaného tuku, která využívá k rozpadu tukových buněk chladu. Tato dnes již tradiční metoda modelace těla si získala značnou oblibu pro svou velkou účinnost. V našem showroomu pracujeme s přístrojem BIOTEC ITALIA – BIOSHAPE, což je evropský výrobce přístrojů a vybavení pro estetický obor s tradicí výroby 30 roků. Přístroj má dva nasávací aplikátory, takže můžeme proceduru provést zároveň ve dvou partiích.

FOTOREJUVENACE SUPREME CPL – BIOTEC ITALIA

Nejste úplně spokojeni se stavem své pleti? Máte pocit, že je Vaše pleť povadlá, a navíc se na ní začínají objevovat různé nedokonalosti jako rozšířené póry, červené žilky nebo pigmentové skvrny? Pak Vaše pleť potřebuje rejuvenaci – omlazení. Můžeme Vám doporučit oblíbenou omlazující proceduru, a to fotorejuvenaci pomocí CPL, což je moderní označení pro kalibrované pulzní světlo (starší metoda se nazývala IPL – intenzivní pulzní světlo). Výhodou fotorejuvenace je působení na více problémů pleti zároveň. Jednak můžete očekávat vyhlazení vrásek a celkové zvýšení svěžesti a vitality pleti, zároveň ale také zmírnění červenání pleti, zmírnění pigmentací a zlepšení vzhledu rozšířených pórů a žilek. Fotorejuvenace má také pozitivní vliv na zmírnění akné.

FACELITING ELITE – BIOTEC ITALIA

Poslední dobou se čím dál více žen i mužů přiklání na stranu neinvazivních omlazujících procedur, jako je námi nabízený neinvazivní facelifting. Provádíme moderní metodu faceliftingu a v našem showroomu si můžete vyzkoušet výkonný přístroj ELITE od BIOTEC ITALIA, což je evropský výrobce přístrojů a vybavení pro estetický obor s tradicí výroby 30 roků. ELITE je moderní a vysoce účinný přístroj, který nám nabízí mnoho možností pro neinvazivní omlazení pleti a remodelaci kontur tváře. Doporučíme Vám takovou proceduru nebo jejich kombinaci, aby pro Vaši pleť byl neinvazivní facelifting opravdovým přínosem a vedl k omlazení a zpevnění pleti.