Přeskočit na obsah

Námi exkluzivně zastupované přístroje

Wonder Technology

Adipologie ®

BIOTEC ITALIA

Wonder Technology

WONDER TECHNOLOGY pro modelaci těla bez kompromisů. WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Nyní máte možnost získat konkurenční výhodu a pořídit si pro své podnikání tyto mimořádně účinné estetické přístroje s rychlou návratností počáteční investice. Wonder Technology je moderní technologická společnost, která se během 2 roků rozšířila do více než 60 zemí celého světa.

Více informací

Adipologie®

Získejte výhodu nad konkurencí pomocí revoluční technologie Adipologie®. Buďte mezi prvními, kdo budou mít tento estetický přístroj na svém pracovišti. Na českém i slovenském trhu se jedná o naprostou novinku. Adipologie® je zcela unikátní patentovaná technologie určená pro remodelaci a omlazení celého těla. Hlavní přínosy Adipologie® oproti jiným známým technologiím jsou v tom, že je zcela bezpečná, její působení je atermické, tedy bez tepelného efektu, a má okamžitý viditelný efekt a výsledky přetrvávají v čase.

Více informací

ELITE – BIOTEC ITALIA

BIOTEC ITALIA je prestižní výrobce přístrojů a technologií pro estetický sektor s tradicí výroby již 30 let. V sortimentu Biotec Italia najdete široké portfolio moderních kombinovaných technologií pro omlazení a modelaci obličeje i těla, které na trhu jen těžko najdou srovnání. Biotec Italia je, mimo jiné, také výrobce multifunkční platformy Elite, díky které své estetické centrum můžete postupně vybavit mnoha aplikátory a procedurami pro obličej i tělo, bez extrémně nákladných investic ve srovnání s konkurenčními technologiemi. A to nás opravdu baví, protože to je opravdová přidaná hodnota pro Vaše klienty Vaše podnikání.

Více informací