Přeskočit na obsah

Poslední dobou se čím dál více žen i mužů přiklání na stranu neinvazivních omlazujících procedur, jako je námi nabízený neinvazivní facelifting. Provádíme moderní metodu faceliftingu a v našem showroomu si můžete vyzkoušet výkonný přístroj ELITE od BIOTEC ITALIA, což je evropský výrobce přístrojů a vybavení pro estetický obor s tradicí výroby 30 roků. ELITE je moderní a vysoce účinný přístroj, který nám nabízí mnoho možností pro neinvazivní omlazení pleti a remodelaci kontur tváře. Doporučíme Vám takovou proceduru nebo jejich kombinaci, aby pro Vaši pleť byl neinvazivní facelifting opravdovým přínosem a vedl k omlazení a zpevnění pleti.

Proč zvolit neinvazivní facelifting ELITE?

Tato metoda faceliftingu představuje revoluci v oblasti neinvazivního omlazení pokožky. Námi používaný přístroj ELITE nabízí neuvěřitelné možnosti, které vedou k opravdu viditelným výsledkům. Na rozdíl od operačního faceliftingu, který řeší pouze důsledky přirozeného stárnutí, tato metoda efektivně působí přímo na původce stárnutí pokožky, jímž je úbytek kolagenu ve tkáních. Společným působením několika kombinovaných technologií, které během procedury pronikají do vrstev pokožky, tak přímo působíme na tvorbu a vznik nových kolagenových vláken. Pokožka je tak zevnitř ozdravená a rekonstrukcí kolagenových vláken dojde k jejímu celkovému viditelnému omlazení. Navíc si po takovémto neinvazivním faceliftingu zachováte svou přirozenou krásu a nedojde k žádnému narušení mimiky tváře nebo vzhledu.

Jak facelifting ELITE probíhá?

Procedura probíhá v poloze vleže a zvoleným obličejovým aplikátorem se postupně působí na celá požadované ploše obličeje. Během samotného faceliftingu cítíte zpravidla pouze teplo. Facelifting touto metodou můžeme provádět celoročně. Bezprostředně po proceduře může být pokožka lehce narůžovělá. Po proceduře můžete použít make-up a vyrazit například do práce nebo do společnosti. Facelifting lze tak bez obav naplánovat i na den nějaké významné události, jako je například ples. Tuto moderní a neinvazivní metodu můžeme použít nejen na celý obličej, ale také na krk a dekolt, což jsou partie celkově problematické a zpravidla právě ony prozradí náš skutečný věk. 

Počet opakování faceliftingu ELITE

Přesný počet opakování procedur stanovíme na konzultaci. Klientům doporučujeme 4 až 8 opakování vždy po 14 dnech, a to podle stavu pokožky a také podle věku. Viditelné výsledky se dostavují po každé proceduře a přetrvávají v čase i 2 roky. Opět záleží na faktorech, jako je věk a celkový stav pokožky. Je vhodné vždy po roce podstoupit udržovací procedury.

Pro koho je facelifting ELITE vhodný?

Vzhledem k tomu, že množství kolagenu v našem organismu začíná pozvolna klesat již od 25 let věku, je možno tyto procedury doporučit jako vysoce preventivní již od 30 let. Naopak nejstarší klienti, kteří u nás faceliftingové procedury podstoupili, jsou ve věku nad 80 let. Jako každá přístrojová procedura, i tato má své kontraindikace. Mezi hlavní patří těhotenství, kojení, IVF, kardiostimulátory a jiné přístroje a kovové implantáty v místě procedury. 

Zajímá Vás facelifting Elite od Biotec Italia? 

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru? 

Kontaktujte nás pro předvedení přístroje Elite Biotec Italia:

pristroje@bodycareclinic.cz

Tel.: +420 608 645 699