Přeskočit na obsah

Provádíme bezbolestnou a komfortní redukci celulitidy pomocí přístroje ELITE od Biotec Italia. Díky použití moderních metod v boji proti celulitidě, jako je radiofrekvence, ultrazvuk a vakuum, dokážeme i pokročilou celulitidu značně redukovat a vylepšit tak vzhled pokožky. Pokud se navíc tyto metody mezi sebou kombinují, pravděpodobnost dosažení pozitivního výsledku je mnohem vyšší než u jiných dosud používaných metod. Redukce celulitidy pomocí kombinovaných metod Elite Biotec Italia je jedna nejefektivnějších procedur současnosti. Již po prvních aplikacích pocítíte změnu, a to právě díky kombinovaným technologiím.

Jak technologie ELITE funguje?

Elite, jako jeden z mála přístrojů, dokáže působit na všechny příčiny vzniku celulitidy, což jsou zvětšené tukové buňky, poškozená kolagenová vlákna, ztráta elasticity pokožky, nedostatečné cévní zásobení a nahromadění odpadních látek. Během procedury cílíme na zmenšení tukových buněk a remodelaci kolagenu. V důsledku působení ve spodních vrstvách pokožky dochází také ke zlepšení krevního oběhu a zkvalitnění funkce lymfatického systému. Výsledkem je hladší pokožka a redukce celulitidy.

Jak procedura ELITE probíhá?

Procedura je zcela neinvazivní a nebolestivá a není potřeba žádná rekonvalescence. Pocity při proceduře jsou spíše příjemné a můžete se ihned vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na procedury chodit dostatečně hydratován. Délka procedury je 20 až 60 minut, v závislosti na partiích.

Jaký efekt můžu po proceduře očekávat a kolik procedur ELITE je potřeba?

Během první návštěvy a konzultace Vám navrhneme individuální plán procedur. Většině klientů doporučujeme 10 procedur, vždy po týdnu. Většinou můžete pozorovat výsledky již po prvních několika procedurách. Během absolvování plánovaných procedur doporučujeme dodržovat zdravý životní styl s dostatečným pitným režimem a aerobní aktivitou.

Na jaké partie můžeme technologii ELITE použít?

Bohužel je faktem, že ženy trpí celulitidou častěji než muži. Odhaduje se, že nějakou formu celulitidy má až 90 % žen. Procedury tedy nejčastěji provádíme na problematických partiích u žen, a to jsou stehna a hýždě. Další tělesné partie, na které je možno přístroj použít, jsou břicho a paže. Přístroj je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže, u nichž je vlivem životního stylu celulitida také na vzestupu.

Pro koho jsou procedury ELITE vhodné?

Vhodným kandidátem je každý, kdo touží po lepším vzhledu a redukci celulitidy. Spodní věková hranice pro proceduru je 18 let. Horní hranice není věkem omezena a limitem je pouze zdravotní stav. Jedná se o přístrojovou proceduru, která je zcela neinvazivní, ale přesto ji nelze v některých případech provést. Mezi hlavní kontraindikace patří těhotenství, kojení, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě procedury a některé další. Doporučujeme se objednat na bezplatnou konzultaci.

Co je to vlastně celulitida?

Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.

Celulitidou je postiženo až 90 % žen, oproti tomu muži trpí celulitidou málo. Je to způsobeno tím, že ženy mají v postihovaných oblastech tenčí kůži a více se jim v těchto partiích ukládá tuk. Druhým důvodem jsou hormony. Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

Proč mám celulitidu?

Příčinou vzniku „pomerančové kůže“ bývá zpravidla nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také dědičnost a hormonální změny.

Stupně celulitidy

Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:
1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a vestoje mizí
3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné vestoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze, tento stupeň celulitidy je považován za onemocnění a je třeba jej řešit

Prevence celulitidy

Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

Zajímá Vás redukce celulitidy Biotec Italia? 

Jste profesionál a podnikáte v kosmetickém nebo estetickém oboru? 

Kontaktujte nás pro předvedení přístroje Biotec Italia:

pristroje@bodycareclinic.cz

Tel.: +420 608 645 699