BIOTEC ITALIA – SUPREME ONE / DIODOVÝ LASER

Cena není k dispozici

Máte salon?

Přihlaste se nebo registrujte pro velkoobchodní ceny.

BIOTEC ITALIA – SUPREME ONE / DIODOVÝ LASER

Popis

BIOTEC ITALIA – SUPREME ONE

INOVATIVNÍ PŘÍSTROJ PRO LASEROVOU EPILACI A BIOSTIMULACI PLETI S TECHNOLOGIÍ DIODOVÉHO LASERU.

SUPREME ONE představuje nejnovější inovaci v panoramatu laserových technologií, včetně modulu CPL (Intense Pulsed Light) a 808nm diodového laseru, plně vyhovující potřebám profesionálů v oblasti estetiky. Jeho modulární konstrukce je zárukou řešení mnoha aplikací, nabízí všestrannost a zajišťuje širokou škálu procedur a řešení pro koncového zákazníka.

DIODOVÝ LASER

Poptávka po odstranění chloupků na velkých plochách těla neustále roste, ale dosud používané technologie měly svoje  limity, v mnoha případech kvůli příliš dlouhé době potřebné k získání dokonalých výsledků. Diodový laser představuje první volbu pro trvalou epilaci, umožňuje maximálně zrychlit tělové procedury pro všechny partie, a to při zachování maximálního komfortu. Diodový laser Supreme od Biotec Italia je vhodný pro všechny typy pleti, a je to řešení číslo jedna pro rychlou, účinnou a bezbolestnou epilaci.
Dioda má ve srovnání s jinými lasery pro odstraňování chloupků extrémně nízké provozní náklady (životnost modulu je 20.000.000 pulsů!) a její vysoká stabilita zajišťuje efektivní a stabilní výkon, který uspokojí i ty nejnáročnější profesionály.

Rukojeť má ergonomický tvar, snadno se s ní manipuluje na pokožce, a práce s ní je tak rychlá a precizní. Doba procedury je oproti jiným přístrojům podstatně zkrácena, a umožňuje tak efektivně provádět laserovou epilaci i na  velkých oblastech, jako jsou záda a nohy, navíc pohodlným způsobem. Rychlost epilace zad je asi 15-20 minut pro celou oblast zad!

Safírový krystal je chlazen díky termoelektrickému systému, který chrání epidermis během procedury, zatímco rovnoměrný profil laserového paprsku a vysoká absorpce a selektivita vlnové délky (810 nm) umožňují účinnější působení na vlasové folikuly a snižují četnost procedur, které jsou zapotřebí k dokonalému výsledku laserové epilace.

 

Výrobce: Biotec Italia