Přeskočit na obsah

WONDER TECHNOLOGY

WONDER AXON

REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER AXON

Prestižní evropská technologie WONDER nyní představuje zcela unikátní a mimořádný přístroj WONDER AXON.

WONDER AXON je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jedné procedury několik mimořádných technologií, pro ještě lepší a rychlejší výsledky.

Číst více

WONDER PRESTIGE

ZAŽIJTE ZCELA NOVÝ A REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER

WONDER PRESTIGE je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje během jednoho ošetření dvě mimořádné technologie, pro ještě lepší
a rychlejší výsledky:

  1. Fokusované elektromagnetické pulzy
  2. Selektivní neurostimulaci vysoké intenzity

WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 25 minut s přístrojem WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

Číst více

WONDERFACE

REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE PRO OMLAZENÍ A ZPEVNĚNÍ OBLIČEJE

Přední španělská technologie určená pro lifting obličeje, která navrací pleti dříve ztracené svalstvo a pevnost v krátkých a intenzivních 25minutových sezeních.

WonderFace je první přístroj určený pro obličejové procedury, který je schopný kombinovat synchronizovanou monopolární radiofrekvenci s neuromuskulárními emisemi. Prošel přísnými klinickými testy a díky ergonomickému designu a snadnému použití jej kosmetičtí profesionálové mohou snadno integrovat do svých procedur.

Číst více

SCULPTBODY

REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ POSTAVY POMOCÍ SCULPTBODY® BY WONDER 

Skvělá podnikatelská příležitost pro malé podniky, které se orientují na procedury pro redukci tuku, celulitidy a zvýšení svalové hmoty. Získejte konkurenční výhodu a pořiďte si pro své podnikání tento mimořádně účinný přístroj pro estetické budování těla s rychlou návratností počáteční investice. 

SCULPTBODY® je zařízení pro budování svalové hmoty a redukci tuku, které pracuje na bázi neurosvalové stimulace vysoké intenzity. Jedná se o mimořádně silnou technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. 36 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu. 

Číst více